Marec 2024
02
sob
10.00, Dvorana PGK
Joseph Nzobandora - Jose
SUPER BRINA
19.30, Dvorana PGK
Srečko Kosovel
KONS: NOVI DOBI
04
pon
Gostovanje v: Linhartova dvorana Radovljica
19.30
Dario Fo
VSE ZASTONJ! VSE ZASTONJ!
07
čet
Gostovanje v: Kulturni center Litija
19.30
Dario Fo
VSE ZASTONJ! VSE ZASTONJ!
08
pet
19.30, Dvorana PGK
Maruša Krese
DA ME JE STRAH?
09
sob
10.00, Dvorana PGK
Jean de La Fontaine
LA FONTAINOVE BASNI
19.30, Residenztheater, München, Nemčija
Sofoklej, Slavoj Žižek
Antigona in Trojno življenje Antigone
10
ned
17.00, Dvorana PGK
JSKD OI Kranj
HOPLA 2024
odpovedano
12
tor
Gostovanje v: Gledališče Park Murska Sobota
10.30
Tjaša Mislej
NAŠE SKLADIŠČE
14
čet
Gostovanje v: Rudniška dvorana Idrija
19.30
Maruša Krese
DA ME JE STRAH?
15
pet
19.30, Dvorana PGK
Salman Rushdie
HARUN IN MORJE ZGODB
razprodano
16
sob
10.00, Dvorana PGK
17
ned
Gostovanje v: SSG Trst
17.00
Srečko Kosovel
KONS: NOVI DOBI
21
čet
čez 2 dneva
19.30, Stolp Škrlovec
Jaka Smerkolj Simoneti
PESEM PTIC V DREVESNIH KROŠNJAH
22
pet
čez 3 dni
19.30, Stolp Škrlovec
Jaka Smerkolj Simoneti
PESEM PTIC V DREVESNIH KROŠNJAH
23
sob
čez 4 dni
19.30, Stolp Škrlovec
Jaka Smerkolj Simoneti
PESEM PTIC V DREVESNIH KROŠNJAH
27
sre
čez približno en teden
19.00, Dvorana PGK
20.00, Dvorana PGK
Lovro Kuhar - Prežihov Voranc
BOJ NA POŽIRALNIKU
28
čet
čez približno en teden
16.00, Nova pošta (SMG) Ljubljana
Tjaša Črnigoj, Lina Akif, Sendi Bakotić, Nika Rozman, Vanda Velagić, Tijana Todorović, Barbara Kapelj, Tea Vidmar, Lene Lekše
SPOLNA VZGOJA II: DIAGNOZA + CONSENTIRE + ZMOŽNOST + IGRE + BORBA
18.00, Stolp Škrlovec
Predstavitev, ZDUS, DSI
Certifikat Iskra
19.30, Dvorana PGK
Vladimir Bartol, Simona Hamer
NEKAJ V ZRAKU (AL ARAF)
29
pet
čez približno en teden
17.00, Stolp Škrlovec
19.00, Dvorana PGK
Po motivih življenja in dela Karla Destovnika – Kajuha
JURIŠ
30
sob
čez približno en teden
18.30, Stolp Škrlovec
Draga Potočnjak
NOLI ME TANGERE
20.00, Dvorana PGK
Dominik Smole
ANTIGONA
April 2024
02
tor
čez približno dva tedna
18.00, Slovenski gledališki inštitut (SLOGI), Ljubljana
19.30, Stolp Škrlovec
Jaka Smerkolj Simoneti
PESEM PTIC V DREVESNIH KROŠNJAH
razprodano
03
sre
čez približno dva tedna
16.00, Galerija Stolpa Škrlovec
Okrogla miza, ZDUS
Kje se potika dramatika za otroke in mladino?
18.00, Stolp Škrlovec
Darka Erdelji po motivih življenja Alme Karlin
ALMA
19.00, SNG Drama Ljubljana
Po trilogiji Ivana Mraka Stari Rimljan, Sinovi starega Rimljana, Razsulo Rimljanovine in po drugih Mrakovih besedilih
MRAKIJADA
04
čet
čez približno dva tedna
18.00, Kovačnica
Okrogla miza, SC ITI
Hiša za goste: Gledališče v konfliktu
19.00, MOJKINO Kranj
Gregor Strniša
LJUDOŽERCI
19.30, Dvorana PGK
Milan Ramšak Marković
DEŽEVEN DAN V GURLITSCHU
21.30, MOJKINO Kranj
Koncert
UM in KUNA Freestyle Show
05
pet
čez približno dva tedna
18.00, Stolp Škrlovec
Okrogla miza, DGKTS
Kdo se boji dramatike?
19.30, Dvorana PGK
Jure Karas
REALISTI
06
sob
čez približno dva tedna
18.00, Stolp Škrlovec
Nina Kuclar Stiković
deklici
19.30, Dvorana PGK
Jernej Lorenci, Dino Pešut in člani avtorske ekipe
POHORSKI BATALJON
07
ned
čez približno dva tedna
18.00, Stolp Škrlovec
Lea Mihevc, Gašper Lovrec
Dvocikel 10: FUNDUS
18.00, SLG Celje
Vinko Möderndorfer
DRUGA PRETEKLOST
19.30, Dvorana PGK
Uroš Kaurin, Vito Weis
HEROJ 4.0 - BUSINESS AS USUAL
08
pon
čez približno dva tedna
17.00, AGRFT (Velika gledališka dvorana)
18.00, Dvorana PGK
Po motivih zbirke Janeza Trdine
BAJKE IN POVESTI O GORJANCIH
09
tor
čez približno tri tedne
19.30, Dvorana PGK